יום חמישי, 1 בינואר 2015

פתרון חלומות לפי הקבלה

פירוש חלומות לפי הקבלה


מה הם חלומות לפי הקבלה?

חלומות בקבלה ופענוחם נקבעים לפי הסימנים והמסרים ופירוש חלומות לפי הקבלה

בזמן חלום הגוף הפיסי לא קיים, רק הגוף הרוחני קיים, לפי הקבלה הנשמה שלנו נמצאת מעבר למגבלות המרחב המציאותי, היא נמצאת במצב של תנועה בזמן עבר הווה ועתיד.

חלום נראה כמו תסריט דמיוני הלקוח מעולם אחר, בלתי מוכר, עם מציאות שונה לחלוטין מהמציאות המוכרת לנו. בחלום הכול מעורבב, חלומות הם מאוד קצרים אירועים שונים שנמשכים שניות בודדות.

חלום על פי הקבלה הוא רצף של אירועים, המקבלים צורות שונות של סמלים וסימנים שחלקם גם קשורים לעתיד "חלום נבואי".

לפי הקבלה, ייעוד האדם וקיומו בעולם הוא המשכיות של גלגול הנשמה, כאשר המטרה היא תיקון יצר האדם וקבלת האור הרוחני,

בשביל לעשות את זה האדם צריך ללמוד את השיעורים מכל מסעי הנשמה או גלגולי הנשמה, במטרה אחת טיהור הנשמה והבאתה למקומה הראשוני העליון, אחד הדרכים לדעת מהו התיקון והשיעור בא באמצעות החלום, החלום הוא מעין מורה דרך רוחני.

לפי הזוהר, חלומות שאין להם פתרון נחשבים למכתב שלא הגיע ליעדו ולכן הרבה פעמים אנחנו נתקלים בחלומות שחוזרים על עצמו עד אשר המכתב יגיע ליעדו. לפי הזוהר והקבלה כל מה שקורה במציאות חיינו מקבל רמזים דרך החלומות.

הקבלה מחלקת את החלום לשני חלקים

החלק הרציונאלי והאמתי

החלק הדמיוני השקרי

החלום הדמיוני משקף את התסריט והאירועים שהופיעו במהלך החלום, חלק שמושפע מכל החוויות שחווינו במהלך היום שקדם לחלום.

החלק הרציונאלי והאמתי בא לידי ביטוי בחלום ברמזים שהופיעו דרך הסמלים והמסרים שנראו בחלום,

הרמזים בחלום מתרחשים כאשר האדם נמצא בתקופה מסוימת בחייו, בתקופה בה עליו לקבל החלטות חשובות וגורליות, בתקופה בה שרוי במצבי לחץ וחרדה, תקופה בה הוא נמצא בפריחה ועלייה, תקופה בה המעשים וההתנהגות שהוא עשה במציאות חיו מעוררים שאלות מוסריות, נקיפות מצפון, מול סיפוק והנאה ממעשים טובים, מטרת הרמז בחלום לסייע לאדם החלום להתמודד עם שאלות מצפוניות ומוסריות, מתן תשובות לשאלות מטרידות במציאות האמתית, החלום הוא ראי לנפש לכן דרכו ניתן לראות את נפש האדם.

כדי למצוא את התשובות לשאלות ולהבין את המסרים ורמזים שהופיעו בחלום פענוח חלום, פתרון חלום לפי הקבלה, אנחנו נזקקים לסיוע וייעוץ של אדם הבקי בתורת החלומות לפי הקבלה, או לפי הפסיכולוגיה המודרנית. חלום הוא כמו תמונה החתוכה לחלקים חלקים ותפקידו של המומחה לפתרון חלומות הוא להרכיב את חלקי התמונה לתמונה שלמה וברורה.

מיסטיקנים און ליין - פתרון חלומות לפי הקבלה


מיסטיקנים-מומחי קבלה לרשותכם במענה טלפוני מידי בכל בעיה שאלה הנוגעת לחלום שרות הפועל 24/7 גם בשעות הלילה המאוחרות.

רוצים לקבל פירוש חלומות לפי הקבלה? נכנסים לאתר מיסטיקנים און ליין בוחרים מיסטיקן, מקובל, או מתקשר מומחה של פתרון חלומות מתקשרים ומיד נענים.

מתקשרים מומלצים בכל שאלה ובעיה עכשיו בטלפון